Аварії знеструмили п’ять населених пунктів на Львівщині

09:48 3 січня 2017 р.

У понеділок, 2 січня, на території Львівської області зафіксовано три порушення в роботі систем життєзабезпечення.

Зокрема, у Дрогобицькому районі близько 11:30 унаслідок обриву дротів повітряної лінії тимчасово без електропостачання частково залишилися три села – Літиня, Михайлевичі й Почаєвичі, яким відновлено електропостачання о 15:40. Натомість у Винниках о 14:50 унаслідок виходу з ладу підземного кабелю тимчасово припинили електропостачання житловим будинкам на вулиці Кільцевій. Це пошкодження було ліквідовано аварійною бригадою «Львівенерго» о 01:00.

А в Стрийському районі близько 19:00 унаслідок обриву зрізаним деревом електрод ротів повітряної лініїтимчасово без електропостачання залишилося село Підгірці. Роботи з ліквідації цього пошкодження продовжені у вівторок, 3 січня, з настанням світлого часу доби.

Про це повідомили сьогодні, 3 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу