Аварії знеструмили 10 населених пунктів на Львівщині

11:05 27 листопада 2016 р.

На території Львівської області зафіксувалитри порушення у роботі систем життєзабезпечення населення.

Про це повідомили сьогодні, 27 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували, що в неділю о 07:30 унаслідок короткого замикання на стовпі лінії електропередач тимчасово залишилися без електропостачання жителі 36 квартир у будинку №3 на вулиці Грушевського в Трускавці. 27 листопада 09:40 аварійною бригадою Бориславського РЕМ пошкодження ліквідовано, електропостачання абонентів житлового будинку відновлено в повному обсязі.

Натомість у Старосамбірському районі вчора о 14:50 сталося коротке замикання через падіння на дроти лінії електропередач спиленого невідомою особою дерева, внаслідок чого тимчасово без електропостачання залишилися два села, зокрема Тисовиця – (1 повністю, а Стрілки – частково. 27 листопада о 15:59 аварійною бригадою Старосамбірського РЕМ пошкодження ліквідовано, електропостачання населених пунктів відновлено в повному обсязі.

Своєю чергою, в Сокальському районі 27 листопада о 04:50 унаслідок пошкодження лінії електропередач тимчасово були знеструмлені вісім населених пунктів. Зокрема, шість – 6 Ільковичі, Свитязів, Ромуш, Роятин, Равщина й Стенятин, а два частково – Скоморохи й  Жвирка. З настанням світлого часу доби 27 листопада аварійними бригадами Сокальського РЕМ були розпочатв пошуки місця аварії, її ліквідації та відновлення електропостачання населених пунктів.

Про це повідомили сьогодні, 27 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини