Аварії продовжують зневоднювати львів’ян

11:10 27 лютого 2018 р.


Фото: Світлина з архіву

На вулицях Володимира Великого й Боткіна та Котлярській ліквідовують витоки.

Як інформував «ЩЛ», у зв'язку з ліквідацією витоку біля будинку №34 на вулиці Володимира Великого й на вулиці Боткіна, сьогодні, 27 лютого, до 13.00 призупинено водопостачання будинків №№34-58 на вулиці Володимира Великого й вулиць Боткіна, Граб’янки та Бойчука.

Тим часом у прес-службі «Львівводоканалу» повідомили, що, у зв'язку з ліквідацією витоку біля будинку №6 на вулиці Котлярській, до 15:00 припинено водопостачання на вулиці Котлярську, Таманську й Шпитальну.

А на порталі «Гарячої лінії міста» поінформували, що, у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами біля будинку №15 на вулиці Ковальській призупинено до 16:30 водопостачання вулиць Бодянського, Гамалії, Горіхової, Зубрицького, Зустрічної, Ковальської, Миргородської, Навої, Новознесенської, Петрусенко, Пластової, Промислової, Теребовлянська, Туркменської, Хмельницького й Шатківського.

Натомість у зв'язку зі заміною ділянки трубопроводу до 20:00 призупинено водопостачання вулиць Гамалії, Горіхової, Дніпрової Чайки, Ковальської, Ковельської, Корейськ, Корецької, Метлинського, Миргородської, Навої, Новознесенської, Петрусенко, Потелицької, Ребета, Саковича, Таращанської й Туркменської.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу