Аварії позбавили частину львів’ян води й тепла

12:40 23 лютого 2018 р.


Фото: Світлина з архіву

Ремонтні бригади «Львівтеплоенерго» намагаються максимально оперативно відновити подачу опалення.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «У зв'язку з ремонтними роботами зі заміни крана, які проводить ЛКП «Граніт» на вулиці Ясній, 11а, сьогодні, 23 лютого, з 11.45 до 14.00 призупинено водопостачання вулиць Ясної, Комарова, Сорохтея, Олени Степанівни, Братів Міхновських і Стороженка».

«Сьогодні, 23 лютого, виникла аварійна ситуація на ТЦ «Північна». На місці події працюють ремонтні бригади ЛМКП «Львівтеплоенерго», щоб максимально оперативно відновити подачу опалення», – поінформували також у міськраді.

Головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт розповів: «Стався порив труби на ТЦ «Північна», через що тимчасово призупинено подачу теплопостачання до будинків Шевченківського району. Зараз ремонтні бригади підприємства локалізовують місце пориву. Після цього для відновлення подачі опалення в роботу буде запущено 1 котел. Намагатимемося виконати усі роботи максимально швидко», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:52 26 травня 2022 р.

На тимчасове проживання у Німеччину повезли дітей з Мелітополя через Львів

Сьогодні діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування з м. Мелітополь Запорізької області у супроводі прийомних батьків і батьків-вихователів вирушили на тимчасове проживання у Німеччину.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу