Аварія позбавила водопостачання ще дві вулиці Львова | Новини Львова

Аварія позбавила водопостачання ще дві вулиці Львова

14:45 12 грудня 2018 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

Аварійно-ремонтна бригада «Львівводоканалу» ліквідовує витік на вулицях Балабана й Джерельній.

Через витік на вулицях Балабана й Джерельній їхні мешканці не отримуватимуть водопостачання орієнтовно до 16:00. Про це повідомили в середу, 12 грудня, на порталі «Гарячої лінії міста»

Як інформував «Щоденний Львів», через витік на магістральному водопроводу в селі Лисиничі не отримують водопостачання Винники й львівські вулиці Бігова, Визвольна, Переможна та Поетична, а також частина вулиці Глинянський Тракт. А в зв’язку зі заміною аварійної ділянки водопроводу на вулицях Липинського та Окуневського, до 18:01 не отримуватимуть водопостачання вулиці Гранична, Кошиця, Масарика, Окуневського, Петрицького, Сосюри, Струмок й Черемхова, а також будинки №3 та №5 на вулиці Липинського й №55, №67в та №67б на проспекті Чорновола.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:13 9 липня 2020 р.

У Львові виписали штрафів на 7 млн грн за неправильне паркування

У 2020 році у Львові змінено зонність паркувальних майданчиків та вартість паркування. Для збільшення способів оплати за послуги паркування ЛКП "Львівавтодор" уклало договір з компанією "EasyPay".

Рубрика: Ситуації

20:20 9 липня 2020 р.

Помер засновник газети «Kurier Galicyjski»

Ровіцький активно діяв на ниві польсько-української співпраці, у 2015 році він увійшов в рейтинг найбільш заслужених для польсько-українського діалогу осіб

Рубрика: Ситуації