Аварійні бригади повертають електрику населеним пунктам Львівщини

09:45 16 січня 2017 р.

У неділю, 15 січня, на території Львівської області були зафіксовані три порушення в роботі систем життєзабезпечення.

Зокрема, у селі Стоянці в Мостиському районі о 18:10 унаслідок спрацювання системи автоматики залишилися без електропостачання п’ятьом приватним житловим будинкам. Аварійно-відновлювальні роботи в Стоянцях розпочато з настанням світлого часу доби 16 січня.

Натомість у селі Чернилява в Яворівському районі о 20:30 унаслідок спрацювання системи автоматики, тимчасово залишилися без електропостачання три приватні житлові будинки. Аварійна бригада ліквідувала це пошкодження о 23:30.

Своєю чергою, о 20:55 унаслідок спрацювання системи автоматики залишилося без електропостачання у селі Новий Кропивник у Дрогобицькому районі. Аварійно-відновлювальні роботи у ньому розпочато з настанням світлого часу доби 16 січня.

У неділю, 15 січня, аварійні бригади РЕМ Городоцького, Жовківського, Мостиського, Сколівського та Яворівського районів продовжували роботи з відновлення електропостачання 17 населеним пунктам, яке було припинене 14 січня. Зокрема, у Городоцькому районі –  частково селам Градівка й Дубаневичі, у Жовківському – селу Нова Скварява, у Мостиському – селам Малнівська Воля, Хоросниця, Мартини, Петики й Малнів, у Сколівському – селу Волосянка, а в Яворівському – селам Оселя, Мельники, Шутова, Сарни, Дернаки, Іваники, Залужжя й Бунів.

Про це повідомили сьогодні, 16 січня, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів