Аварійні бригади повернули струм дев’ятьом населеним пунктам на Львівщині

09:42 1 травня 2017 р.

У Бродівському районі спрацювала система автоматики.

У неділю, 30 квітня, о 9:05 унаслідок спрацювання системи автоматики у Бродівському районі тимчасово без електропостачання залишилися чотири населених пункти – села Бовдури, Піски й Лісове та хутір Козаки. Аварійна бригада Бродівського РЕМ відновила їм електропостачання о 14:25.

Натомість аварійна бригада Радехівського РЕМ відновила у неділю, 30 квітня, о 14:42 електропостачання 37 жителів вулиці Центральної у селищі Лопатин. Їх знеструмив 29 квітня о 20:49 вантажний автомобіль, який пошкодив стовп повітряної лінії. 

А аварійна бригада Сколівського РЕМ відновила у неділю, 30 квітня, о 10:20 електропостачання селу Кам'янка в Сколівському районі. Воно було знеструмлене

29 квітня о 21:50 унаслідок пошкодження лінії електропередач.

Своєю чергою, аварійна бригада Золочівського РЕМ відновила у неділю, 30 квітня, о 14:30 електропостачання сіл Кривичі, Митулин і Словіта в Золочівському районі. Воно було знеструмлене о 7:10 також унаслідок пошкодження лінії електропередач.

29 квітня унаслідок пошкодження лінії електропередач.

Про це повідомили сьогодні, 1 травня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини