АТП-1 поширило вхід тільки через передні двері на ще один маршрут у Львові

14:20 21 вересня 2018 р.


Фото: lviv.ua

Після впровадження на автобусному маршруті № 6а експерименту з входом через передні двері та виходом через середні і задні, кількість платних пасажирів зросла на 17 %.

Про це, як повідомили в п’ятницю, 21 вересня, на порталі оперативних новин «Varta1» , розповіли в АТП-1. Його директор Орест Хамула запевнив:«Експеримент на маршруті № 6а розпочався 13 серпня і показав, що вже до кінця літа кількість пасажирів, які платять за проїзд, зросла на 17 %. Це означає, що близько 20% пасажирів автобуса №6а, які не мають пільг, раніше не платили за проїзд.

«З початком вересня і збільшенням пасажиропотоку кількість платних пасажирів зросла на 30%. У зв’язку з цим АТП №1 продовжує експеримент на маршруті № 6А та запроваджує аналогічні правила входу в автобуси через передні двері та виходу через середні і задні на маршруті №2а. В автобусах, у яких діє експеримент, передбачені голосові оголошення про вхід через передні і вихід через середні та задні двері», – поінформував також Орест Хамула.

dailylviv.com

До теми

15:23 21 квітня 2021 р.

Автобусний маршрут №465 планують продовжити до села Поморяни

З метою уникнення соціальної напруги серед жителів Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів - Бібщани ч/з Ремезівці до с. Поморяни.

Рубрика: Ситуації

13:27 21 квітня 2021 р.

Карантин в Україні продовжують ще на два місяці, - уряд

Уряд України продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

Рубрика: Ситуації

12:50 21 квітня 2021 р.

У Львові повідомили, коли запрацюють фонтани

Львівській фонтани чистять, перевіряють, тестують обладнання і готують до запуску в роботу після зими. Час, коли водограї запрацюють, визначатимуть з огляду на температуру зовнішнього повітря.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу