Артемій Сурін провів майстер-класи у Львові

12:32 4 жовтня 2019 р.


Фото: dpsu.gov.ua

Мандрівник Артемій Сурін провів у Львові комунікаційний «workshop» для прикордонників.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, уДержприкордонслужбі, де також розповіли: «Головний лейтмотив майстер-класів було націлено на продовження формування позитивного іміджу України починаючи з державного кордону, адже саме прикордонники зустрічають гостей нашої країни. І перше, що іноземні туристи мають чути – «Welcome to Ukraine».

«Артемій Сурін першим з українців здійснив навколосвітню мандрівку за всіма канонами Лондонського Королівського географічного товариства. У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького він провів майстер-класи з комунікації для правоохоронців Львівського загону. Цей захід став можливим за координацією директора міжнародної компанії «EastWestMentorUa» Ганною Крисюк», – поінформували також у ДПСУ.

«Як мандрівник з досвідом перетину кордонів 130 країн світу Артемій Сурін допомагає формувати позитивний імідж України прикордонникам. Подібні зустрічі з охоронцями держрубежу вже відбулися в аеропортах Києва та Харкова. Тоді до спілкування з Артемієм долучилися близько сотні прикордонників», – розповіли також у ДПСУ.

«На зустрічі у Львові прикордонників захопила розповідь про навколосвітню подорож, це було неймовірно цікаво. Артемій Сурін поділився з охоронцями кордону враженнями про свою подорож, цікавими випадками під час перетину кордонів та ставленням до іноземців прикордонниками інших країн світу», – повідомили також у ДПСУ.

«Мандрівник висловив свої ідеї змінювати Україну на краще і зацікавлювати туристів. Він акцентував увагу, що відкритість – це шлях для успішного розвитку України, оскільки іноземні туристи є потенційними інвесторами. Особливо наголошувалося на важливості вільного володіння кожним з охоронців кордону однією з загальноприйнятих мов міжнародного спілкування», – поінформували також у ДПСУ.

«Під час зустрічі Артемій Сурін запропонував військовослужбовцям поділитися своїми пропозиціями цікавих проектів, до яких, на їх думку, може долучитися громадськість, аби допомогти формуванню позитивного іміджу України на кордоні та правильному усвідомленні ролі Держприкордонслужби з виконання функцій держави.Працівники Львівського загону висловили вдячність Артемію за його напрочуд цікаву зустріч та запевнили, що кожен візьме для себе щось корисне», – розповіли також у ДПСУ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу