Архітектор презентував львів’янам детальний план території

10:10 5 жовтня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У Львівській міській раді відбулася зустріч із головним архітектором детального плану території в районі вулиць Хуторівки і Персенківки у Львові Петром Крупою.

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також розповіли: «У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території площею 4,256 га. Замовником містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

«Головний спеціаліст-архітектор відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради Мирослава Пастущук зазначила: «Зараз відбувається розгляд проекту містобудівної документації, дозвіл на розробку якого надано рішенням виконавчого комітету ЛМР на звернення Українського католицького університету з метою розвитку інфраструктури цього навчального закладу. Це ще не є містобудівна документація, а лише її проект. Статус містобудівної документації він отримає лише у випадку його затвердження відповідним рішенням виконавчого комітету ЛМР.

Мирослава Пастущук наголосила: Сьогодні розглядаємо пропозиції головного архітектора проекту, які підлягають коригуванню. Результатом обґрунтованих зауважень та пропозицій, поданих в рамках громадського обговорення, може бути внесення відповідних корективів. В подальшому, проект підлягає розгляду фахівцями - архітектурно-містобудівною радою, внаслідок чого можливе коригування проектних рішень».

«Далі автор детального плану Петро Крупа представив бачення того, що планується розмістити на ділянці у районі вулиць Хуторівки і Персенківки, яка зараз є вільною територією і у генеральному плані міста визначена, як рекреаційна зона. За даними УКУ, у цьому вищому навчальному закладі, станом на початок 2018-2019 навчального року, навчається 1500 студентів. У 2019-2020 роках в УКУ очікують збільшення абітурієнтів до 1900», – поінформували також на порталі депутатів.

«Зараз на території університету на вулиці Стрийській, 29 реалізується концепція забудови ділянки, яку розробив архітектор професор Герольд Гаст з університету штату Орегон, США у співпраці з ТзОВ «Укрдизайнгруп». За цією концепцією передбачено будівництво комплексу будівель університетського містечка. Містечко складатимуть навчальні корпуси, гуртожитки для студентів, будівлі адміністрації, конференц-залу, готель з рестораном та житловими одиницями, будівля бібліотеки, спортивні та відпочинкові майданчики», – розповіли також на порталі депутатів.

«На сьогодні концепція частково реалізована. Навчальні корпуси, бібліотека, об’єкти спортивної інфраструктури, гуртожиток розміщені у трьох локаціях, у південно-східній частині міста Спостерігається дефіцит спортивних територій на території проектування, тому у її північно-східній частині планується розмістити універсальний спортивний комплекс. А і південно-західній частині території, в долині річки Зубри, пропонують сформувати рекреаційну зону. У майбутньому проектовану рекреаційну зону та об’єкти обслуговування студмістечка будуть використовувати спільно з іншими навчальними закладами духовного спрямування, а також вони працюватимуть на обслуговування міста», – повідомили також на порталі депутатів.

«Згідно з процедурою проведення громадських слухань, пропозиції можна подавати до 12 жовтня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій Дзвенислава Челепіс наголосила, що до письмових пропозицій необхідно додавати  підтвердження належності заявника до переліку осіб , які мають право подавати пропозиції до проекту детального плану території», – поінформували також на порталі депутатів.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу