Головний архітектор проекту нового мікрорайону зустрінеться зі львів’янами

13:15 18 червня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

У понеділок, 18 червня, в середній школі №32 на вулиці Гашека відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану нового мікрорайону у Львові.

На інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради запевнили: «У районі вулиці Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вулиці Вернадського у Львові передбачається формування нового мікрорайону. Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану цієї території триватиме до 23 червня 2018 року. А 18 червня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану».

«Проектом детального плану території охоплено 50,7 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, у тому числі перша черга – три-сім років. Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДП ДІПМ «Містопроект», – розповіли  також на порталі депутатів ЛМР.

«Головний архітектор проекту Петро Крупа розповів, що в районі вулиці Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вулиці Вернадського у Львові передбачається формування нового мікрорайону, у якому проживатиме орієнтовно 10 тисяч мешканців. За словами головного архітектора проекту, комплексна забудова цієї території включає, крім будівництва житла, повний комплект об’єктів обслуговування. Тут, зокрема, планується збудувати одну школу, чотири дитячі дошкільні навчальні заклади і районний парк «Архангела Михаїла», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

Петро Крупа також зазначив: «Раніше було передбачено формування загальнорайонного спортивного комплексу, зараз уточнені його межі. Там передбачаються відкриті і закриті тенісні корти, торговий центр, Резервується територія біля вулиці Вернадського під загальноміську лікарню, тому що у цьому районі не вистачає лікарні для обслуговування всього Південного району Львова. Загалом йде уточнення території, яку під час Євро-2012 передбачали під розвиток Південного району. Тут збільшується кількість житлової забудови. Оскільки територія розташована у межах впливу Львівського аеропорту, то там є певні обмеження щодо висоти забудови».

«Місце проведення зустрічі – актовий зал загальноосвітньої середньої школи №32 на вулиці Гашека (№13). Початок – о 18.00. Пропозиції можна подавати до 23 червня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг», – повідомили також на порталі депутатів ЛМР.

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу