Апартаменти «Fores Park» збудують за кілька кілометрів від Грибовицького сміттєзвалища

13:13 4 листопада 2016 р.

У Брюховичах, на вулиці Незалежності, 14, заплановано будівництво елітних апартаментів «Fores Park».

Про це є інформація на сайті забудовника. Він обіцяє клієнтам райське екологічне містечко для вкладення коштів і проживання та ультрасучасні умови побуту з використанням новітніх технологій і сервісу.

Ось як рекламують цей апарт-готель забудовники на сайті: «...на березі озера, у серці реліктового соснового лісу, віддалений від завантажених автомобільних доріг, підприємств та житлових кварталів, на межі між Брюховичами та Львовом. Дістатися до апарт-готелю від Львівської опери можна лише за 10 хвилин». 


Але карта, яка промовисто демонструє дислокацію об'єкту, нівелює такий маркетинговий оптимізм. Fores Park розташований лише за кілька кілометрів від зони екологічного лиха, яке забрало життя трьох людей, і продовжує отруювати повітря, грунт, воду Львова та навколишніх територій. Тут і реліктові сосни не допоможуть.

Нагадаємо,  10-11 листопада у Національному лісотехнічному університеті відбудеться Перший львівський екологічний форум на тему «Міста та місцеві громади: роль у вирішенні глобальних екологічних проблем». Форум присвячений 30-м роковинам Чорнобильської катастрофи та пошуку шляхів виконання рішень Паризької угоди від 12 грудня 2015 року щодо змін клімату. Основна мета заходу – обговорення стратегічних питань розвитку міста та місцевих громад щодо вирішення глобальних, регіональних та локальних екологічних проблем, повідомляє сайт Львівської міської ради. І жодного слова немає у порядку денного цього екофоруму про Грибовицьке сміттєзвалище, до шкідливого впливу якого на довкілля і здоров'я більшість львів'ян, здається, вже призвичаїлася.

До теми

00:05 26 липня 2021 р.

Підпірна стіна на вулиці Бандери в аварійному стані: львів'яни бояться обвалу

На межі вулиці Бандери і площі Маркіяна Шашкевича біля підпірної стіни встановлено дві металеві загороди-перекриття руху пішоходів. Без жодних знаків чи попереджувальних написів.

Рубрика: Ситуації

12:14 25 липня 2021 р.

На кордоні фіксують велике зростання кількості поїздок: куди і звідки

У пунктах пропуску на державному кордоні України прикордонники фіксують суттєве зростання кількості поїздок громадян України до окремих країн. Водночас збільшується й кількість іноземців, які приїжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу