Активісти протестували під вікнами Львівської митниці | Новини Львова

Активісти протестували під вікнами Львівської митниці

16:42 11 січня 2019 р.

  • 0


Фото: varta1.com.ua

Під вікнами Львівської митниці ДФС на вулиці Костюшка зібралися представники ГІ «Рух за Людські права», ГО «Рабів до Раю не пускають», ГІ «Доста Львів» та інших організацій.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Акцивісти декількох громадських організацій завітали в п’ятницю, 11 січня, до сумського «заробітчанина» – заступника начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Олександра Мухи, якого називають ставлеником Насірова і Фірсова. Йому закидають, що він вирішив «замовити активістів» (про що повідомляло видання «Гостра правда»).

«За визначенням активістів, вони прийшли до скандально призначеного чиновника, щоб той нарешті «наївся» грошей і поїхав назад на Сумщину. З цією метою використали сувенірні євро», – поінформували також на порталі «Varta1».

Громадський діяч та керівник ГО «Рабів до Раю не пускають» Іван Спринський визначив мету сьогоднішньої акції: «Ми вимагаємо щоб Муха забирався з Львівщини і Кривіцький з Фірсовим припинили брудну практику «парашутистів-заробітчан». Відтак активісти повідомили, що основною вимогою акцій на митниці є проведення прозорих конкурсів на всі посади та припинення практики поборів і схем на митниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:15 6 липня 2020 р.

Греція щонайменше до 15 липня продовжила заборону на в'їзд для громадян України

Українка АннаЛевківська після вояжу до Греціїтепер радить - без "серйозних підстав для перебування в країні" варто утримуватися від поїздок до інших країн, адже ситуація з дозволами змінюється щодня.

Рубрика: Ситуації

19:43 6 липня 2020 р.

Ізраїль різко посилює карантин: зачиняє бари, клуби та спортзали через спалах Covid-19

Кабінет боротьби з коронавірусом уряду Ізраїлю сьогодні затвердив нові обмеження на тлі спалаху захворюваності на COVID-19 в країні. На Львівщині частково послабили карантинні обмеження

Рубрика: Ситуації