Активісти протестували під вікнами Львівської митниці

16:42 11 січня 2019 р.

  • 0
  • 948


Фото: varta1.com.ua

Під вікнами Львівської митниці ДФС на вулиці Костюшка зібралися представники ГІ «Рух за Людські права», ГО «Рабів до Раю не пускають», ГІ «Доста Львів» та інших організацій.

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1», де також розповіли: «Акцивісти декількох громадських організацій завітали в п’ятницю, 11 січня, до сумського «заробітчанина» – заступника начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Олександра Мухи, якого називають ставлеником Насірова і Фірсова. Йому закидають, що він вирішив «замовити активістів» (про що повідомляло видання «Гостра правда»).

«За визначенням активістів, вони прийшли до скандально призначеного чиновника, щоб той нарешті «наївся» грошей і поїхав назад на Сумщину. З цією метою використали сувенірні євро», – поінформували також на порталі «Varta1».

Громадський діяч та керівник ГО «Рабів до Раю не пускають» Іван Спринський визначив мету сьогоднішньої акції: «Ми вимагаємо щоб Муха забирався з Львівщини і Кривіцький з Фірсовим припинили брудну практику «парашутистів-заробітчан». Відтак активісти повідомили, що основною вимогою акцій на митниці є проведення прозорих конкурсів на всі посади та припинення практики поборів і схем на митниці».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 25 червня 2019 р.

Зливи пошкодили на Прикарпатті шість мостів

У Богородчанському районі Івано-Франківській області сильні дощі пошкодили два автомобільні залізобетонні переїзди, 13 дерев’яних переїздів та шість пішохідних мостів.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 366

17:36 25 червня 2019 р.

У Львові відбудеться громадське обговорення детального плану території

Громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Мартовича, Григоровича й Дудаєва у Львові триватиме з 26 червня до 31 липня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 342

17:00 25 червня 2019 р.

У Львові натрапили на міну на цвинтарі

У вівторок, 25 червня,о 12.54 під час викопування місця для поховання на території Голосківсього кладовища на вулиці Миколайчука у Львові натрапили застарілу 80-мілімтерову мінометну міну часів Другої світової війни.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 681

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

Дебати: Олег Синютка ("Європейська солідарність")-Михайло Цимбалюк ("ВО "Батьківщина")

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу