Активісти перекрили дорогу на Львівщині | Новини Львова

Активісти перекрили дорогу на Львівщині

11:50 10 травня 2019 р.

  • 0


Фото: facebook.com/varta1.com.ua

Представники громадських організацій розпочали в п’ятницю, 10 травня, о 10:30 на перетині вулиць Франка й Бандери у Самборі акцію протесту «Робіть дороги, а не фонтан!».

Про це повідомили на порталі оперативних новин «Varta1». Організатори акції анонсували на сторінках спільноти «Самбір» в інтернет-мережі «Facebook»: «Закликаємо самбірчан, водіїв та пішоходів долучитися до акція, яка відбуватиметься у п`ятницю, 10 травня, на вулиці Степана Бандери (поблизу відділку поліції).

Організатори протесту зазначили: «Мета акції – курсувати пішохідним переходом та вимагати ремонту доріг у Самборі. Вимагаємо від міської влади, щоб кошти передбачені на реконструкцію фонтану, а це 4,5 млн. гривень, перекинути на ремонт вулиць міста» – зазначили організатори.

Активісти також розповіли: «Це перша масова акція, яка і надалі продовжуватиметься, якщо влада не дослухається до вимог. У нас прості та зрозумілі вимоги. Влада має чути громаду і діяти в її інтересах!».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 8 серпня 2020 р.

Київ до кінця серпня заборонив в’їзд і виїзд на територію Криму

Уряд України ухвалив рішення про тимчасове припинення роботи контрольних пунктів в'їзду на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та м. Севастополя і виїзду з неї

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу