Активісти оприлюднили «Рейтинг маршруток Львова»

13:15 12 грудня 2017 р.


Фото: зі сторінки ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

У топ-5 рейтингу найгірших маршруток Львова – ті, які курсують вулицею Пасічною.

На сторінці громадської організації «Варта1» в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували сьогодні, 12 грудня, «Рейтинг маршруток Львоваза результатами опитування спільноти «Varta1-Варта1», в якому повідомили: «6 грудня в спільноті «Varta1-Варта1» провели опитування щодо маршрутних перевезень у Львові. За три години в опитуванні взяли участь 4834 людей. Загалом отримано 6552 голосів, із них 6278 – за «погані» маршрутки, а 244 – за ті, роботою яких мешканці задоволені».
«У топ-5 рейтингу найгірших маршруток Львова – ті, які курсують вулицею Пасічною, – №19, №23, №40, №50 та №138. 28% усіх скарг надійшло саме на ці маршрути. Це й не дивно, оскільки в даному районі єдиним громадським транспортом є «жовті маршрутки». Їх критично мало й часто доводиться чекати по годині», – поінформували також у ГО «Варта1».
«Другим критичним напрямком є Рясне. На проблеми зі сполученням із цим районом надійшли 19,7% усіх скарг. Зокрема – на маршрути №50, №11, №131, №49, №217а, №30 та №1001. Єдиним порятунком у районі є маршрут №6а, роботою якого мешканці задоволені», – розповіли також у ГО «Варта1».
«Також мешканці задоволені роботою маршрутів №46, №16, №38, №9, №20, №3а, №34, №6а, №2а та інших. В опитуванні люди здебільшого говорили про наболіле, тому вибірка щодо «задовільних маршрутів» є досить малою й про репрезентативність в даному питанні говорити складно», – повідомили також у ГО «Варта1».
«Висновок з даного опитування наступний – якщо в напрямку курсують великі автобуси з невеликими інтервалами, то громада задоволена, якщо ж про напрямок забули й мешканець мусить користуватися вщент забитим транспортом, який курсує з інтервалом в годину, то терпець уривається, – поінформували також у ГО «Варта1». – Сподіваюся, при наступному розподілі 100 великогабаритних автобусів, які рада ухвалила закупити наступного року для АТП-1, нарешті не забудуть і за ці критичні густозаселені напрямки як Пасічна і Рясне. Більше інформації можна отримати зі слайдів».

dailylviv.com

До теми

20:00 21 вересня 2021 р.

На Львівщині формують мережу підрозділів територіальної оборони

У Львівській облдержадміністрації відбулась нарада з питань розміщення підрозділів територіальної оборони (ТРО) у межах районів області, а також щодо організації та проведення осіннього призову на військову строкову службу до лав ЗСУ та інших військових формувань.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу