Агрохіміки не виявили в грунтах Львівщини надміру важких металів

17:28 19 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз запевнила: «Вміст важких металів в грунтах Львівської області не перевищує гранично допустимих концентрацій».

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз повідомила сьогодні, 19 вересня, під час сесії облради: «Як свідчить агрохімічне обстеження земель сільськогоспродарського призначення на Львівщині забруднення ґрунтів важкими металами, залишками пестицидів та іншими полютантами носить переважно локальний характер, а вміст важких металів в грунтах не перевищує гранично допустимих концентрацій».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також нагадали: «У Львівській області діє Комплексна програма підтримки та розвитку агропромислового виробництва на 2016-2020 роки, яка передбачає фінансову підтримку суб’єктів господарювання в галузі сільського господарства у вигляді дотації на площу угідь, на яких проводяться заходи із збереження та відтворення родючості ґрунтів. Дотація надається на освоєння земель під садівництво, ягідництво, пасовища після проведення агрохімічного обстеження земельних ділянок в розмірі до 400 грн/га, але не більше поточних затрат; розкислення ґрунтів шляхом внесення вапнякових меліорантів  до 500 грн/га; збагачення ґрунтів біологічним азотом шляхом інокулянтів азотфіксуючих мікроорганізмів  до 160 грн/га; сидерація ґрунтів  до 350 грн/га. Як зазначила Наталія Хмиз у 2016 році підтримкою скористалось 28 господарств, що провели  заходи із збереження ґрунтів на площі 3,6 тисячі га. У 2017 році участь у програмі взяли 15 господарств».

dailylviv.com

До теми

13:29 18 січня 2022 р.

Водійка трамваю у Львові загасила загорання у зустрічному вагоні

Через різке погіршення погодних умов учора, 17 січня, близько 18:30 на просп. Червоної Калини біля Верхнього Шувару, внаслідок потрапляння вологи у елементи високовольтного містка у трамвайному вагоні №1165 сталось загоряння.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу