Аеропорт «Львів» наразі резервний

11:50 24 березня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про заборону з 12-ї години 24 березня прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення в усіх аеропортах, окрім «Борисполя».

Відповідна постанова від 23 березня опублікована на Урядовому порталі. Зокрема, у ній зазначається, що Кабінет міністрів України заборонив з 12.00 двадцять четвертого березня до 3 квітня 2020 року «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення осіб, які здійснюють подорож з туристичною метою». Кабмін заборонив також «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» або у разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль – через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» як резервне».

У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням з відповідним міністерством. Також зазначається, що такі заходи здійснюються відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням постанови Кабінету міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні, станом на 10:00 двадцять четвертого березня, зафіксували 84 випадки коронавірусної хвороби.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:24 2 квітня 2020 р.

На Львівщині залетів снаряд на подвір'я

Військова служба правопорядку з’ясовує обставини потрапляння снаряду на подвір’я приватного сектору одного з населених пунктів на Львівщині.

Рубрика: Ситуації

16:23 2 квітня 2020 р.

На зупинках електротранспорту встановлюють термінали для придбання квитків

На зупинках електротранспорту встановлюють спеціальні термінали для придбання квитків на проїзд. Як розповів Орест Олеськів, начальник управління транспорту ЛМР, вже встановлено 16 терміналів. Загалом заплановано встановити 46 терміналів на 31 зупинці.

Рубрика: Ситуації

16:14 2 квітня 2020 р.

На проспекті Шевченка у Львові - самовільні будівельні роботи з надбудови поверху

ЛМР скерувала листи в прокуратуру і Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області щодо самовільних робіт з надбудови поверху в будинку на пр. Шевченка, 23.

Рубрика: Ситуації