Аеропорт «Львів» наразі резервний

11:50 24 березня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про заборону з 12-ї години 24 березня прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення в усіх аеропортах, окрім «Борисполя».

Відповідна постанова від 23 березня опублікована на Урядовому порталі. Зокрема, у ній зазначається, що Кабінет міністрів України заборонив з 12.00 двадцять четвертого березня до 3 квітня 2020 року «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення осіб, які здійснюють подорож з туристичною метою». Кабмін заборонив також «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» або у разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль – через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» як резервне».

У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням з відповідним міністерством. Також зазначається, що такі заходи здійснюються відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням постанови Кабінету міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні, станом на 10:00 двадцять четвертого березня, зафіксували 84 випадки коронавірусної хвороби.

dailylviv.com

До теми

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу