Аеропорт «Львів» наразі резервний | Новини Львова

Аеропорт «Львів» наразі резервний

11:50 24 березня 2020 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: ukrinform.ua

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про заборону з 12-ї години 24 березня прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення в усіх аеропортах, окрім «Борисполя».

Відповідна постанова від 23 березня опублікована на Урядовому порталі. Зокрема, у ній зазначається, що Кабінет міністрів України заборонив з 12.00 двадцять четвертого березня до 3 квітня 2020 року «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення осіб, які здійснюють подорож з туристичною метою». Кабмін заборонив також «прийняття та відправлення повітряних суден, що виконують пасажирські перевезення, крім перевезень, які здійснюються через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» або у разі неможливості прийняття та відправлення повітряних суден державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль – через державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького» як резервне».

У разі необхідності задоволення державних потреб прийняття та відправлення повітряних суден, які виконують пасажирські перевезення, здійснюється за погодженням з відповідним міністерством. Також зазначається, що такі заходи здійснюються відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та з урахуванням постанови Кабінету міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2» від 11 березня 2020 року з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби «Covid-19», спричиненої коронавірусом «SARS-CoV-2».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні, станом на 10:00 двадцять четвертого березня, зафіксували 84 випадки коронавірусної хвороби.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:42 14 липня 2020 р.

У Золочеві зібралося віче проти самовільного будівництва московської церкви

У вівторок, 14 липня, на Львівщині біля самовільного будівництва церкви УПЦ (МП) в Золочеві по вул. Труша, 9 зібралися десятки людей і вимагають, аби люди з-за брами вийшли до громади

Рубрика: Ситуації

20:21 14 липня 2020 р.

Українцям дозволили в'їзд ще в дві країни

Українці знову можуть подорожувати на Багамські острови та до Лівану, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу