Адмінкомісія оштрафувала за пластикові вікна десятьох львів’ян

12:10 5 червня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: tvoemisto.tv

У вівторок, 5 червня, відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Комісія розглянула 11 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних, перепланування тощо). Зокрема – на вулицях Краківській, Дорошенка, Коперника, Конотопській і  Тарнавського. Також розглянуто два акти, складених на незаконні роботи на об’єктах історичної спадщини вчинені юридичними особами на вулицях Коперника («Будинок вчителя») і Дорошенка (ПП «Євробуд»)».

«Під час розгляду 11 адмінпротоколів на порушення вчинені фізичними особами на об’єктах історичної спадщини по 10 протоколах накладено штраф у розмірі 1700 гривень, а по одному протоколу комісія прийняла рішення не накладати штраф, а зобов’язати власника квартири в будинку на вулиці Краківській у місячний термін укласти охоронний договір. Також було розглянуто два акти, складені на незаконні роботи на об’єктах історичної спадщини юридичними особами. Розгляд справи щодо порушення вчинені юридичною особою на вулиці Коперника («Будинок вчителя») перенесено на два тижні для детального вивченні ситуації, а розгляд справи про порушення на вулиці Дорошенка (ПП «Євробуд») перенесено на тиждень», – поінформували у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу