Адмінкомісія оштрафувала за «євровікна» 12-х львів’ян

10:30 12 червня 2018 р.


Фото: espreso.tv

У вівторок, 12 червня, відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Комісія розглянула 12 протоколів щодо незаконних дій фізичних осіб на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста (встановлення пластикових вікон/дверей замість дерев’яних, перепланування тощо). Зокрема – на вулицях Дорошенка, Івана Франка й Князя Романа та на площі Ринок».

«Під час розгляду 12 адмінпротоколів на порушення, вчинені фізичними особами на об’єктах історичної спадщини, накладено 11 штрафів у розмірі 1700 гривень, а на одну фізичну – у розмірі 850 гривень. На наступному засіданні буде розглянуто протоколи щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини юридичними особами. Зокрема, йдеться про об’єкти на вулицях Коперника («Будинок вчителя») й Дорошенка (ПП «Євробуд») та «Гранд Готель», – поінформували також у в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:51 24 червня 2021 р.

Обмежено рух транспорту на вул. Архипенка

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 24 червня, і до 08.00 год 1 грудня 2021 р буде обмежено рух транспорту на вул. Архипенка, біля будинку №2.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу