Адмінкомісія оштрафувала львів’янина за пластикове вікно

11:00 6 листопада 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні адмінкомісії при виконкомі ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули у вівторок, 6 листопада, протоколи щодо незаконних дій на шістьох об’єктах культурної спадщини, вчинені фізичними особами (заміна дерев’яних вікон/дверей на пластикові, засклені балкони, перепланування тощо).

Про це повідомили у вівторок, 6 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Зокрема, було розглянуто протоколи на порушення, вчинені у трьох квартирах у будинку №59 на вулиці Дорошенка, власники яких провели роботи зі засклення балконів пластиковими віконними заповненнями. Розгляд справ перенесли на тиждень для вивчення усіх обставин та укладення охоронного договору власниками квартир».

«У будинку №35 на вулиці Вірменській власники двох квартир провели роботи з розширення тамбурів. Розгляд справ перенесли для вивчення усіх первинних документів. Натомість на власника квартири в будинку №8 на вулиці Генерала Грекова накладено штраф у розмірі 850 гривень за заміну одного дерев’яного вікна на пластикове», – поінформували також у міськраді.

«На засідання адміністративної комісії прийшов власник квартири будинку №35 на вулиці Лесі Українки. Його справу щодо заміни двох дерев’яних вікон на пластикові розглядали влітку цього року. Власник тоді не зміг бути присутнім на розгляді справи, оскільки перебував на лікуванні, про що він надав підтверджуючі документи, а також документи, які засвідчують, що роботи із заміни вікон на пластикові були проведені попереднім власником. Відповідно, адмінкомісія прийняла протокольне доручення скерувати документи на засідання виконавчого комітету щодо скасування попереднього рішення адмінкомісії за цією справою», – доповнили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:46 23 червня 2021 р.

Львівська міськрада побачила, що Концерн РРТ, як кажуть віряни УГКЦ, грає дурня

У Митрополичих садах у радянський час була радіовежа, розміщена на трьох сотках землі. Її завданням було перешкоджати "західним радіоголосам". Вежу вже розібрали, а її обладнання забрати звідти забули.

Рубрика: Ситуації

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецзв'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу