Адмінкомісія міськради оштрафувала трьох львів’ян

10:40 2 жовтня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: city-adm.lviv.ua

У вівторок, 2 жовтня, на засіданні адмінкомісії при виконавчому комітеті ЛМР щодо правопорушення законодавства про охорону історичної спадщини розглянули п’ять протоколи щодо незаконних дій на об’єктах культурної спадщини Львова в центральній частині міста.

Про це повідомили у вівторок, 2 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Комісія розглянула п’ять протоколів, складених на фізичних осіб, які виконали незаконні роботи у свої квартирах – встановлення пластикових вікон і дверей замість дерев’яних. Зокрема, були розглянуті протоколи, складені на п’ятьох фізичних осіб, які проживають у будинках №15 на вулиці Кучера й 336 на проспекті Шевченка».

«На фізичну особу, яка провела заміну у своїй квартирі одного дерев’яного вікна на пластикове, накладено штраф, у розмірі 850 гривень. На трьох інших осіб накладено штраф у розмірі 1700 гривень, за заміну двох і більше дерев’яних віконних заповнень на пластикові. Розгляд ще однієї справи перенесли на два тижні», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу