Адмінкомісія міськради оштрафувала львів’ян

13:00 23 жовтня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Адмінкомісія Львівської міськради розглянула чотири порушення, вчинені фізичними особами в пам'ятках архітектури.

Про це повідомили в середу, 23 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли подробиці: «Сьогодні під час засідання адміністративної комісії, створеної при виконавчому комітеті ЛМР щодо порушення законодавства про охорону історичної спадщини, було розглянуто чотири протоколи, складені на фізичних осіб, які у своїх квартирах провели заміну дерев’яних вікон і балконних дверей на пластикові, й сім порушень, вчинених юридичними особами».

«Зокрема, за встановлення металевої конструкції в будинку №3 на вулиці Січових Стрільців, на юридичну особу накладено штраф у розмірі 170 тисяч гривень. Адміністративна комісія наклала максимальний штраф у розмірі 1700 гривень на власників квартир в будинку №9 на вулиці Рапопорта, №16 на вулиці Парковій, №41 на площі Ринок. Власники даних квартир провели заміну дерев’яних вікон на пластикові. Розгляд протоколу, складеного на власника квартири в будинку №2 на вулиці Вірменській, перенесли», – поінформували також у міськраді.

«Адміністративна комісія розглянула протокол, складений на підприємця, який встановив металеву конструкцію в будинку №3 на вулиці Січових Стрільців. На юридичну особу накладено штраф у розмірі 170 тисяч гривень. А розгляд справ щодо порушень, вчених у будинках №68 на вулиці Франка, №1 на площі Підкови, №5 на вулиці Поповича, №9 на вулиці Шевченка, №19 на вулиці Богомольця й №4  вулиці Гонти, перенесли на наступне засідання», – розповіли також у міськраді.

Голова комісії, заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, зазначив: «Пропоную сформувати список будівель, де юридичні особи-підприємці провели роботи, які нищать споруди — провели вибиття дверей на місці вікна, незаконні добудови та ін. Ці списки ми оприлюднимо з наголосом, що міська рада не рекомендує орендувати приміщення у цих будівлях».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу