Адмінів ТГ-каналів попередили про кримінальну відповідальність за інформацію про рух повітряних об’єктів рф

13:49 22 березня 2023 р.

Фото до новини

Повітряні сили попередили про кримінальну відповідальність адміністрації телеграм-каналів, які надають ворогу інформацію про розташування української ППО та її слабкі місця.

Про це сказав речник Повітряних сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, пише Dailylviv.com.

"Ви бачите, яка кількість телеграм-каналів нині створена. Хто їх контролює, це надзвичайно важливе питання, воно зрештою станом на зараз потребує особливого контролю. Йдеться не про офіційні ТГ-канали керівників, а ті, що інформують про рух ворожих ракет, "шахедів" і т.д.

Хотів би зазначити, що найближчим часом, можливо, буде ухвалено серйозні рішення, можливі і кримінальні справи, якщо буде підстава для цього. Тому що деякі телеграм-канали в режимі реального часу подають інформацію про рух БПЛА і ракет, є скриншоти з системи "Віраж планшет", як вони їх отримують це ще окрема розмова. На тих скриншотах вказується час і місце перебування (ворожих) дронів або їхнє зникнення з радарів.

Хочу попередити адміністраторів цих ТГ-каналів, що це – злочин проти України, інформування ворога. Будуть вживатися певні заходи, матеріал передано у відповідні органи.

Ігнат наголосив, що виставляти скриншоти і повідомляти в реальному часі про рух ворожих повітряних об’єктів – не можна. Таку інформацію Росія враховує при плануванні наступних ракетних атак.

У Львівській і ще 6-ти областях телеграмканали зливали місця вручення військовозобов’язаним повісток

Вісім заборон публікацій у соціальних мережах, за порушення яких - кримінальна відповідальність

90% всієї розвідувальної інформації ворог отримує з соцмереж, - СБУ

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів