97% споживачів «Львівтеплоенерго» можуть регулювати подачу опалення

15:00 19 березня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівтеплоенерго» подає опалення до будинків відповідно до температурного графіку подачі теплоносія.

Про це повідомили у вівторок, 19 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Тобто, з огляду на плюсову температуру зовнішнього повітря, теплоносій подається нижчої температури в порівнянні із зимовими місяцями. Однак, як повідомляють тепловики, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу теплоносія на будинковому вводі. Це дозволяє не залежати від теплопостачальної організації, зменшити споживання теплової енергії і менше плати за опалення».

«Станом на сьогодні 97% усіх споживачів«Львівтеплоенерго» обладнані вузлами обліку теплової енергії і мають можливість регулювати. Тобто, при необхідності, відключити подачу тепла до свого будинку і в такий спосіб встановлювати комфортну для себе температуру та економити кошти. Однак, таке регулювання потрібно робити технічно правильно, тому ми, зі свого боку, готові показати, навчити і проконсультувати як це робити. Хоча, варто відзначити, що у будинках ОСББ і ЖБК мешканці постійно проводять регулювання подачі тепла, — розповів, начальник експлуатаційно-диспетчерської служби ЛМКП «Львівтеплоенерго» Дмитро Романків.

«За його словами, місцеве регулювання подачі опалення в будинку потрібно проводити в такий спосіб: при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6… +80 повністю перекривається подача теплоносія на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура на подаючому трубопроводі вузла управління системою центрального опалення будинку); при зниженні температури зовнішнього повітря вище +6… +80 подача теплоносія відновлюється. Таке місцеве регулювання споживання теплової енергії повинна виконувати відповідальна особа призначена мешканцями будинку. Краще, коли ця особа живе в цьому будинку. Часткове прикриття теплового лічильника (запірно-регулюючої арматури) не допускається», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу