92,2% житлових будинків у Львові вже готові до зими

14:10 29 вересня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У «Львівтеплоенерго» запевнили, що вчора ввечері акти готовності будинку до зими були підписані у 1498 (92,2%) будинків, які обслуговує це підприємство.

Про це повідомили сьогодні, 29 вересня, в прес-службі Львівської міськради., де також конкретизували: «Зокрема у Галицькому РТМ акти готовності будинків до зими мають 80,3% будинків, у Личаківському РТМ – 96%, у Сихівському – 87,1%, у Франківському – 96,1%, у Шевченківському – 98,6%. Також ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 11 будинків у Винниках, з яких лише три будинки мають акти готовності, що становить 27,3%».
У «Львівтеплоенерго» запевнили: «Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, з 18 вересня ми розпочали поетапне заповнення теплових мереж і внутрібудинкових систем опалення. Це дозволяє розвантажити процес заповнення, та, в разі виявлення якихось пошкоджень у внутрібудинкових системах, їх можна буде ліквідувати. Для того, щоб заповнити водою внутрібудинкову системи, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими. Станом вчора на вечір акти підписані у 1498 будинків житлового фонду. З них вже заповнені водою 1367 будинків. Однак ця інформація постійно змінюється – збільшується кількість будинків, які підписали акти готовності і в яких провели заповнення водою».
«Найнижчий відсоток актів готовності в будинків КЕВ та відомчих будинків. Найкраща ситуація у будинків ЛКП, – повідомили також у «Львівтеплоенерго». – Тому звертаємося до власників будинків, які ще не підготували свої будинки до зими, забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку».
«Щодо актів готовності бюджетних установ, то із 197 закладів освіти акти готовності мають 178 споживачів, заповнено водою 171. Із 51 закладу медицини акти мають 36 споживачів, заповнено 36. Тут найнижчий відсоток по актах готовності і заповненню в установ державного бюджету», – поінформували також у «Львівтеплоенерго».
«Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», заборгованість бюджетних установ державного бюджету за спожиту теплову енергію перед «Львівтеплоенерго», яка залишалась непогашеною станом на 26 вересня 2017 року, становить 8,9 млн. гривень. Найбільше заборгували Державне підприємство «Виробничо-сервісний центр у Львівській області» – 4,1 млн. гривень, та Львівський державний коледж легкої промисловості – 1,2 млн. гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

16:58 21 січня 2022 р.

Мер Львова залишився у Ратуші один: захворіли його заступники і керівники департаментів (відео)

У Львові всі заступники міського голови Львова захворіли на коронавірус, також на лікарняних перебуває багато керівників департаментів Львівської міської ради.

Рубрика: Ситуації

16:35 21 січня 2022 р.

Помер президент хору Орфей

Сьогодні у народному чоловічому хорі "Орфей" повідомили про смерть його президента Михайла Олійника.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу