91 людина вчаділа цього року на Львівщині

10:10 7 березня 2018 р.


Фото: ty.mk.ua

У березні на Львівщині отруїлися чадним газом восьмеро людей. Серед них – четверо дітей.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації. повідомили сьогодні, 7 березня, що цього року на Львівщині були зафіксованів 42 випадки отруєння чадним газом, унаслідок чого постраждала 91 людина, в тому числі – 38 дітей. Двоє людей, які вчаділи на Львівщині, померли внаслідок отруєння.

Зокрема, в березні зафіксовано вісіми випадків отруєння чадним газом, унаслідок чого постраждали 11 людей. Серед них – четверо дітей.

Відтак, депаратамент із питань цивільного захисту Львівської ОДА попередив: «Основними причинами утворення чадного газу (СО – продукту неповного згоряння природного газу) можуть бути несправність газових приладів (забрудненість пальників-конфорок плит, розгерметизованість камер згоряння газових котлів), порушення щільності кладки, штукатурки (тріщини) газифікованих печей і димоходів, недостатність припливного повітря в кухні (для повного згорання одного кубічного метра природного газу необхідні 10 кубічних метрів свіжого повітря), недостатність тяги в камерах згорання котлів, створюваної димарями (недостатня висота, засміченість, розташування оголовків димарів у зонах вітрового підпору), робота вентиляторів відпливних зонтів над газовими плитами.

«Якщо відчутний запах газу в приміщенні, то необхідно припинити користуватися газовими приладами, перекрити крани до приладів і на приладах, відчинити вікно і двері, провітрити приміщення, не запалювати вогню, не курити, не вмикати і не вимикати освітлення і електроприлади, не користуватись електродзвінками,  викликати аварійну службу газу за телефоном 104», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

00:10 3 серпня 2021 р.

Пара, яка загинула в Стрийському парку, переписувалися в інтернеті лише два тижні, і тоді він пішов з нею гуляти

Львів із сумом зустрів ранок. Бо містяни були приголомшені втратою дітей. Пара закоханих загинула, коли на них упало дерево в парку. Біду спровокувала блискавка.

Рубрика: Ситуації

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу