9 квітня у Львові закриють на ремонт частину вулиці Хмельницького

14:05 7 квітня 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у четвер закривають на ремонт частину вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Якова Остряниці.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 7 квітня, «Щоденному Львову»:

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з 9 квітня на ремонт закривають частину вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Якова Остряниці. За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, орієнтовно через два тижні на ремонт закриють наступну ділянку вулиці Богдана Хмельницького на відтинку від вулиці Якова Остряниці до вулиці Гайдамацької.

Як поінформував заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Ігор Собенко, у зв’язку з ремонтними роботами буде внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №25. Так, з 9 квітня автобуси цих маршрутів оминатимуть закриту ділянку дороги проспектом Чорновола та вулицею Липинського. 

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Богдана Хмельницького. Далі ремонтуватимуть вулиці Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Гайдамацької й вулиці Гайдамацьку.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1, 5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо. Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом вулицями Чернівецькою, Городоцькою, Хмельницького, Замарстинівською й Торф’яною. Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт».

dailylviv.com

До теми

01:29 2 липня 2022 р.

Російські збройні магнати, які не потрапили під санкції Заходу, - дослідження Reuters

Аналіз британської агенції Reuters показав, що десятки керівників російських оборонних компаній не потрапили під санкції Сполучених Штатів, Європейського Союзу або Сполученого Королівства.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу