9 квітня у Львові закриють на ремонт частину вулиці Хмельницького

14:05 7 квітня 2015 р.


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, у четвер закривають на ремонт частину вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Якова Остряниці.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 7 квітня, «Щоденному Львову»:

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», з 9 квітня на ремонт закривають частину вулиці Богдана Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Якова Остряниці. За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Олега Берези, орієнтовно через два тижні на ремонт закриють наступну ділянку вулиці Богдана Хмельницького на відтинку від вулиці Якова Остряниці до вулиці Гайдамацької.

Як поінформував заступник начальника управління транспорту та зв'язку ЛМР Ігор Собенко, у зв’язку з ремонтними роботами буде внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №25. Так, з 9 квітня автобуси цих маршрутів оминатимуть закриту ділянку дороги проспектом Чорновола та вулицею Липинського. 

Нагадаємо, 12 березня на ремонт закрили частину вулиці Промислової на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Богдана Хмельницького. Далі ремонтуватимуть вулиці Хмельницького на ділянці від вулиці Волинської до вулиці Гайдамацької й вулиці Гайдамацьку.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1, 5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо. Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом вулицями Чернівецькою, Городоцькою, Хмельницького, Замарстинівською й Торф’яною. Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу