8 травня розпочинають капремонт вул. Б. Хмельницького. Автобуси курсуватимуть по-новому.

12:29 7 травня 2020 р.

Фото до новини

Завтра, 8 травня, розпочинається перший етап робіт з капітального ремонту вул. Б. Хмельницького. Роботи відбуватимуться на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислова до вул. Липинського.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

«Завтра розпочинаємо капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького. Це одна з найскладніших вулиць, яка потребувала ремонту. Поліція вже затвердила схему дорожнього руху.

Під час ремонтних робіт на вул. Б. Хмельницького плануємо відремонтувати дорожнє покриття (бруківку) і замінити всі інженерні мережі. Отож, об’єкт великий і складний, тому роботи будуть продовжені і наступного року", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За словами Олексія Хміля, прессекретаря ЛКП «Львівавтодор», капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького відбуватиметься поетапно, тому не вся вулиця одночасно буде перекритою для руху транспорту. Перша частина робіт відбуватимуться на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічна.

Нагадаємо, роботи на вул. Б. Хмельницького буде виконувати ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — 175,4 млн грн.

Проектом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування. Реконструкція інженерних мереж: водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання. Влаштування пожежних гідрантів. Захист зовнішніх мереж електропостачання.

На час ремонту вул. Б. Хмельницького, на ділянці від вул. Промислова (Опришківська) до вул. Механічної, автобуси маршруту № 20 до завершення ремонтних робіт, курсуватимуть за наступною тимчасовою схемою: вул. Польова — вул. Пластова — вул. Ковельська — вул. Кукурудзяна — вул. Липинського — вул. Промислова — вул. Б. Хмельницького і далі за маршрутом.

Натомість на час проведення вищевказаних ремонтних робіт міський автобусний маршрут № 25 буде закорочено до АС-2.Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини