8 квітня опалювальний сезон у Львові буде завершено

18:25 7 квітня 2020 р.

  • 0

Однак подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися на підставі листів-звернень.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, проаналізувавши температуру зовнішнього повітря, від завтра, 8 квітня, офіційно завершується опалювальний сезон 2019−2020 року. Проте подача опалення до закладів охорони здоров’я (лікарні, поліклініки) буде здійснюватися на підставі листів-звернень.

«За інформацією Гідрометцентру, за останні три доби середня температура зовнішнього повітря є вищою + 8 градусів, і відповідно до чинного законодавства це дає підстави для офіційного завершення опалювального сезону. Тому, проаналізувавши погодні умови, та з огляду на звернення мешканців на Гарячу лінію про те, що надворі тепло і тепло в квартирах, було прийнято рішення про завершення опалювального сезону з 8 квітня. Не призупинення, а завершення. Отож, від завтра ми завершуємо опалювальний сезон для населення, а до медичних установ готові подавати тепло на основі листів-звернень від керівників цих закладів", — повідомила Ірина Маруняк.

Пресслужба ЛМР нагадує, що відповідно до розпорядження міського голови Львова, з 2 квітня, офіційно завершився опалювальний сезон для закладів освіти - міських шкіл і садочків.

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу