69 сімей на Львівщині, чиї родичі полягли на війні, отримають з обласного бюджету по 120,5 тис. грн

11:48 23 вересня 2014 р.


Фото: blitz.if.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, ці кошти перераховані департаменту соціального захисту населення ЛОДА для подальшого надання одержувачам.

У прес-службі ЛОДА повідомили сьогодні, 23 вересня, «Щоденному Львову», що з обласного бюджету профінансовано понад 8 мільйонів гривень на виплату одноразової адресної допомоги 69 сім’ям, родичі яких загинули під час проведення антитерористичних операцій. У повідомленні також зазначено:

«Ці кошти перераховані департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації для подальшого надання одержувачам. Розмір зазначеної допомоги на одну сім’ю становить 120,5 тис. грн. з урахуванням оподаткування», – розповів директор департаменту фінансів ОДА Олег Демків.

«Допомога родичам, близьким загиблих та постраждалих внаслідок АТО – надважливе завдання, яке повинне бути в центрі уваги влади», – зазначив т.в.о. голови Львівської ОДА. За його словами, на Львівщині діє Комплексна програма соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки.

На її виконання в обласному бюджеті передбачено 12773 тис. грн. на виплату одноразової адресної допомоги сім’ям, родичі яких загинули під час виконання завдань в умовах правового режиму воєнного стану, здійснення антитерористичних операцій або від рук агресорів (сепаратистів/ терористів).

На даний час департамент соціального захисту населення Львівської ОДА готує документи, аби родичі усіх загиблих отримали одноразову адресу допомогу.

За останніми даними, від початку проведення АТО на Сході України загинуло 106 мешканців Львівщини».

dailylviv.com

До теми

11:20 7 березня 2021 р.

8 березня учасники Феміністичного маршу у Львові вимагатимуть захисту від ґвалтувань, свободи та безпеки

8 березня, у День захисту прав жінок, о 13:00 на площі Ринок у Львові пройде Феміністичний марш, який організовує ГО "Центр "Жіночі перспективи".

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу