593 патрулі Нацгвардії заступили на чергування

14:15 1 серпня 2019 р.


Фото: mvs.gov.ua

Військовослужбовці Національної гвардії виконуватимуть з 1 серпня завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів.

Про це повідомили в четвер, 1 серпня, в прес-службі міністерства внутрішніх справ, де також розповіли: «До цього гвардійці несли службу виключно спільно зі співробітниками Національної поліції».

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий зазначив: «Виконання функцій з охорони громадського порядку, забезпечення захисту та охорони життя, здоров’я, прав, свобод і законних інтересів громадян цілком відповідає основним завданням НГУ, визначеним у законодавстві. Відповідне доручення про залучення сил та засобів Нацгвардії до самостійного патрулювання населених пунктів країни наприкінці липня 2019 року підписав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков».

«Літо – період активних відпусток, характеризується більшою кількістю людей, зокрема дітей, на вулицях міст та сіл. Це потребує додаткових сил правоохоронців, зокрема з точки зору превенції порушень громадського порядку та злочинів», – додав перший заступник міністра внутрішніх справ.
Сергій Яровий повідомив також: «На чергування заступили понад дві тисячі військовослужбовців Національної гвардії. Вони несуть службу в складі 593 патрулів, з яких 317 – самостійних піших, 104 – на патрульних автомобілях, 172 – спільні з поліцейськими, 104 – автомобільні, 68 – зі службовими собаками».

«Патрулі Нацгвардії несуть службу у 175 зонах оперативного реагування. Їх розстановку та функціонал визначає начальник відповідного територіального підрозділу Національної поліції в залежності від оперативної криміногенної ситуації», – поінформував також перший заступник глави МВС.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу