57 ліфтів заплановано відремонтувати за кошти бюджету Львова

11:10 13 вересня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Цього року за кошти міського бюджету в розмірі 40 мільйонів гривень заплановано відремонтувати 57 ліфтів».

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Йдеться про ліфти в будинках ЛКП, ОСББ та закладах охорони здоров’я. Найбільше ліфтів у цьому році планують відремонтувати у Шевченківському районі – 14».

«Цього року з міського бюджету спрямовано два мільйони гривень на капітальний ремонт семи ліфтів у будинках ОСББ, чотири мільйони гривень – на капітальний ремонт трьох ліфтів у закладах охорони здоров’я. 34 мільйони гривень передбачено на заміну 47 ліфтів у всіх районах міста – трьох ліфтів у Галицькому районі Львова, по дев’ять – у Залізничному й Сихівському, 14 – у Шевченківському, вісім – у Франківському, а чотирьох – у Личаківському районі», – поінформували також у міськраді.

«У 2018 році на капітальний ремонт ліфтів у Галицькому районі спрямовано 1,5 млн. гривень. За ці кошти буде відремонтовано три ліфти. Роботи вже розпочали. Мова йде про ліфти в будинках №28 на вулиці Кримській і №28 на вулиці Стрийській (перший і другий під’їзди)», – розповіли також у міськраді.

«У 2018 році на капітальний ремонт ліфтів у Франківському районі спрямовано сім мільйонів гривень. У планах – відремонтувати вісім ліфтів. На п’ятьох об’єктах роботи виконані – це ліфти в будинках №43 і №64 (другий і третій під’їзди) на вулиці Науковій, №125 і №129 на вулиці Кульпарківській. Роботи на ще трьох об’єктах – у будинках №4 і в будинках №29 на вулиці Пулюя та в будинках №22 на вулиці Симоненка – планують завершити до кінця року . Один ліфт – уже в роботі, ще в двох ліфтах роботи розпочнуть 1 жовтня», – поінформували також у міськраді.

«Найбільше ліфтів у цьому році планують відремонтувати у Шевченківському районі. У 2018 році на капітальний ремонт ліфтів тут спрямовано 10 мільйонів гривень. У планах – відремонтувати 14 ліфтів. Шість ліфтів уже змонтовані. Через два тижні ще у шістьох ліфтах почнуть монтувати кабіни», – розповіли також у міськраді.

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу