Пенсії за особливі заслуги перед Україною отримують 53 мешканці Львівщини

15:10 28 липня 2016 р.

  • 0


Фото: regionews.sumy.ua

Орденами нагороджено 12-х жителів нашої області, званням «заслужений» –10-х, лауреатами Державної премії України стали п’ятеро, а семеро удостоєні військових нагород.

«У Львівській області 53 особам призначать пенсію за особливі заслуги перед Україною. Про це йшлось у вівторок, 26 липня, на черговому засіданні Комісії зі встановлення пенсій за особливі заслуги перед Україною при Львівській обласній державній адміністрації», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі ЛОДА, де також розповіли подробиці:

«Відповідно до Закону України «Про пенсії за особливі заслуги перед Україною», 27 громадян відзначили трудовими нагородами. Зокрема – орденами України та колишнього СРСР нагородили 12-х, званням «заслужений» –10-х, лауреатами Державної премії України назвали п’ятьох. А семеро львів’ян нагородили військовими нагородами.

Окрім того, на комісії розглянули клопотання голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення про призначення пенсій за особливі заслуги перед Україною 19-м багатодітним матерям, у зв’язку із присвоєнням їм почесного звання «Мати-героїня». В тому числі, трьом – збільшення надбавки за статтею 10 Закону».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

00:48 7 червня 2020 р.

У Львові закрили «Шаурма Львів» на пл. Галицькій, 10 та магазин «Сувеніри» на вул. Краківській, 14

Міська комісія з питань ТЕБ та НС 6 червня розглянула результати роботи моніторингових груп щодо дотримання підприємцями та мешканцями карантинних обмежень. Через виявлені порушення вирішено призупинити діяльність двох закладів.

Рубрика: Ситуації

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації