5 грудня у Львові планують знову відкрити для руху транспорту вулицю Під Дубом

13:33 28 листопада 2014 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, на вулиці Під Дубом проводяться завершальні ремонтні роботи.

У прес-службі міської ради повідомили в п'ятницю «Щоденному Львову», що вулицю Під Дубом у Львові планують відкрити для транспорту після ремонту 5 грудня. У повідомленні також конкретизують:

«Як розповіли у Галицькій районній адміністрації, на 5 грудня заплановано відновлення руху транспорту по вулиці Під Дубом. Наразі на цій ділянці проводяться завершальні ремонтні роботи. 

Нагадаємо, що вулицю було закрито на ремонт ще у вересні, а в листопаді проводиться ремонт кільця на перехресті з вулицею Джерельною. За час проведення ремонтних робіт було відновлено автентичне дорожнє покриття вулиці – асфальт замінили бруківкою. Також кільце на перехресті вулиць Під Дубом та Джерельної, яке раніше було видовжене, набуде круглої форми».

dailylviv.com

До теми

14:44 16 травня 2021 р.

У Білорусі треба буде заплатити за перетин кордону з Україною

З 1 червня місцевий збір за перетин транспортними засобами кордону при виїзді з Білорусі запровадять Гомельська і Гродненська області. Це рішення пояснюють боротьбою з коронавіурсом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу