47 львів’ян отруїлися цього року чадним газом

10:30 2 березня 2018 р.


Фото: ty.mk.ua

1 березня о 22.00 у квартирі будинку №10 на вулиці Дудаєва у Львові отруївся чадним газом її мешканець 1997 року народження.

Про це повідомили сьогодні, 2 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповілм: «Потерпілого у стані середньої важкості (35% карбоксигемоглобіну) доставлено у Львівську обласну клінічну лікарню. У квартирі перекрито подачу газу до водонагрівальної колонки».

«Загалом з початку 2018 року у Львові сталось уже 22 випадки отруєння чадним газом, внаслідок яких постраждали 47 людей. Серед них – 21 дитина. На жаль, є один смертельний випадок», – поінформували також у міськраді.

«Головною причиною отруєння є необережність самих мешканців, – наголошують в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР. – Бо з 22 випадків отруєнь тільки у двох виявлено несправність газового обладнання, а 20 випадків – причини не виявлені – тобто це значить, що люди отруїли себе самі».

«Двічі на рік міська комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглядає питання перевірки димових вентиляційних каналів, але завдяки мешканцям ця робота часто проводиться формально. Тому що коли приходять перевіряти, людина підписується на порозі, категорично не пускає у кімнату. Люди просто не думають про свою безпеку», – розповіли також у міськраді.

«Друга проблема – це ті будинки і квартири, які здаються в оренду. Бо, як правило, ці отруєння чадним газом бувають у квартирах, які винаймають», – поінформували також у міськраді.

«Третя проблема – в тому, що отруєння дітей є виключною проблемою батьків, дорослих. Мама чи бабуся могла і не відчути концентрації, бо до 10% людина не відчуває карбоксу, а для дитини від 5% карбоксу – це вже ураження!», – наголосив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу