42 бійці АТО отримали ордери на квартири у Львові

12:10 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: скріншот фрагменту на сторінці сайту Львівської міськради

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив у п’ятницю, 26 січня, сім’ям бійців АТО ордери на квартири у будинку №22 на вулиці Під Голоском.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Квартири отримали бійці АТО, які мали статус сироти або позбавлені батьківської опіки, бійці, які мають інвалідність І-ІІ групи, та родини загиблих бійців АТО. Загалом квартири отримали 42 людини, яких визначила громадська комісія при Центрі надання допомоги учасникам бойових дій у Львові».

У міськраді також запевнили: «Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, квартири поштукатурені, зроблені стяжки підлог, підведені всі мережі та встановлено всі лічильники. Змонтовано вхідні двері, а також змонтовані котли для індивідуального опалення. Ліфти з покращеними характеристиками змонтовані та готові до здачі в експлуатацію. Зараз тривають роботи з благоустрою, які заплановано завершити в травні цього року. Для подальшого обслуговування будинку мешканці повинні створити ОСББ».

У прес-службі Львівської міськради поінформували також: «Розподілення квартир відбувалось з допомогою жеребкування, виключенням стали квартири на перших поверхах – їх запропонували людям, які мають інвалідність та старшим людям. Всі інші тягнули конверти, в яких вказані номери квартир».

У міськраді також повідомили: «Загальна кількість квартир у будинку – 53. Зараз розподілено 42 квартири, тому чекають на пропозиції громадської комісії, яка є при Центрі допомоги учасникам бойових дій, щоб надати бійцям й інші 11 квартир».

«Будівництво будинку для бійців АТО на вулиці Під Голоском розпочалось наприкінці березня 2016 року. Він має три під’їзди, шість поверхів, загалом – 53 квартири, всі – двокімнатні. Є також 7-й поверх, який призначений для соціальних потреб. Будівництво відбувалось повністю коштом міста», – поінформували також у ЛМР.

«Упродовж 2017 року понад 400 львів’ян-учасників АТО отримали земельні ділянки в межах Львівської області. Окрім того, впродовж 2017 року 1000 бійців АТО отримали одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень (у рамках програми про захист інтересів учасників АТО). Загалом за 12 місяців 2017 року для соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей – мешканців Львова надано різних виплат з міського бюджету на суму понад 107 мільйонів гривень», – повідомили також прес-службі Львівської міськради та опублікували перелік бійців АТО, які отримали сьогодні ордери на квартири.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини