40 рятувальників ліквідовували пожежу у Львові

10:45 1 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/MNSLVIV

31 травня о 20:59 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу на горищі чотириповерхового будинку №6 з мансардою на вулиці Наливайка у Львові .

Про це повідомили в п’ятницю, 1 червня, в прес-службі Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Львівській області, де також розповіли: «На ліквідацію пожежі прибули за підвищеним номером виклику №2 сорок рятувальників і дев’ять одиниць основної техніки. Загорання виникло в покрівельних пустотах».

«Пожежа супроводжувалася інтенсивним виділенням продуктів горіння, через що сходова клітивна була повністю задимленою. Ускледненим був доїзд пожежно-рятувальної техніки до місця виклику, через неправомірне паркування автомобілів на вулиці Наливайка та прилеглих вулицях», – поінформували також в обласному управлінні ДСНС.

«Рятувальники здійснювали роботи з ліквідації горіння по трьом основним напрямкам. Одні зосередили зусилля на пошуку джерела загорання, адже пожежа мала прихований характер й поширювалася пустотами. Паралельно з цим, вогнеборці здійснювали розвідку пожежі та оглядадли приміщення на наявність людей», – повідомили також в обласному управлінні ДСНС.

«Поруч із будинком розташований готель. Третій вирішальний напрям полягав у запобіганні перекидання пожежі на готель, як обєкт з масовим перебуванням людей.
Рятувальники здійснювали зняття покрівельних конструкцій як ззовні, так і зсередини будівлі, аби ліквідувати тління у пустотах», – розповіли також в обласному управлінні ДСНС.

«Через щільне задимлення рятувальники працювали в апаратах захисту органів дихання у складі шести ланок газодимозахисної служби.  Пожежу локалізовано о 22:20, а ліквідовано о 22:41. Вогнем знищено дах на площі 80 квадратних метрів. Унаслідок події ніхто не постраждав – у будинку на момент пожежі люди не перебували», – повідомили також на сторінці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу