4 жовтня польські експерти поділяться у Львові досвідом протидії тероризму

17:00 3 жовтня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, завтра в Інформаційно-практичному центрі безпеки міста – лекції Роберта Персони й Ґжеґожа Адамчика.

У прес-службі міської ради повідомили в четвер «Щоденному Львову», що завтра, 4 жовтня, в Інформаційно-практичному центрі безпеки міста експерт із антитерористичних заходів у місцях масового скупчення людей Роберт Персона та експерт із психологічної підготовки екіпажів кораблів, яким існує загроза захоплення Сомалійськими піратами, Ґжеґож Адамчик розповідатимуть про заходи особистого захисту від потенційних загроз, поводження в місцях масового скупчення людей і психологічну саморегуляцію. Лекція триватиме з 17.00 до 18.00. Експерти приїхали до Львова в рамках кампанії «Безпечне Місто», на запрошення Центру Кризової Інтервенції та за підтримки Львівської міської ради і громадського формування «СКЕЛЯ». За додатковою інформацією можна звертатись за тел.: 063 462 70 30, або за е-поштою: razom@centerci.org.

Програма

10:00-11:00 – Методи запобігання тероризму у місцях масового скупчення людей: на що звертати увагу,  як запобігти терору та акціям хуліганства, запобіжні заходи безпеки у місцях масового скупчення людей – Роберт Персона – Приміщення Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, м. Львів, вул. Клепарівська, 35 (участь – за попереднім записом).

11:00-12:00 – Комунікація та організація команди для запобігання потенційним загрозам. Алгоритм поведінки у полоні. Алгоритм поведінки при відкритому нападі злочинців – Ґжеґож Адамчик – Приміщення Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, м. Львів, вул. Клепарівська, 35.

12:00-13:00 – Спільне обговорення проблем безпеки у Львові – Всі учасники заходу.

17:00-18:00 – Заходи особистого захисту від потенційних загроз. Поводження в місцях масового скупчення людей. Психологічна саморегуляція – Роберт Персона, Ґжеґож Адамчик – Інформаційно-практичний центр безпеки міста, площа Ринок».

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

11:17 16 квітня 2021 р.

За незаконну прибудову на тротуарі власника оштрафували на 81 тис грн

Про незаконну забудову хідника на вулиці Київській, 9 повідомив у соцмережах та на Гарячу лінію міста львівський архітектор Юрій Столяров. Міські служби оперативно зреагували, на місце виїхали представники райадміністрації та міської Інспекції ДАБК.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу