35 міських голів закликають колег тимчасово приймати сміття зі Львова

10:38 9 червня 2016 р.


Фото: times.lviv.ua

У регіональному відділенні Асоціації міст України заявили: «Звертаємося до громади області з проханням виявити свою солідарність із львівською громадою, з розумінням поставитися до тимчасового використання інших полігонів на території Львівщини для утилізації ТПВ зі Львова».

«Вчора відбулось засідання Львівського регіонального відділення Асоціації міст України, де присутні прийняли заяву про солідарність зі Львовом у питанні вивезення сміття», – повідомили сьогодні, 9 червня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Із 45 мерів – членів відділення – були присутні 35: усі одноголосно проголосували спільну заяву. Подаємо повний текст звернення міських голів міст Львівської області:

«Шановні мешканці Львівщини! Сьогодні найбільше місто області, а також кілька навколишніх районів – Жовківський, Кам’янка-Бузький, Пустомитівський, частково Яворівський та Городоцький, опинилися на межі екологічного лиха. У зв’язку з пожежею на Грибовицькому полігоні, яка призвела до призупинення його експлуатації, місто Львів і багато інших населених пунктів, фактично, мають серйозні ускладнення з вивезенням сміття.

Щоб запобігти екологічній катастрофі, вже у найближчий час необхідно знайти варіанти для тимчасового зберігання ТПВ, що утворюється на території Львова. Згодом ці ТПВ будуть перевезені на новий постійний львівський полігон. Зараз цю проблему можна вирішити лише спільними зусиллями.

Ми, міські голови міст Львівської області, протягуємо руку допомоги львівській громаді. Звертаємося до громади області з щирим проханням виявити свою солідарність із львівською громадою, та у цей важкий час екологічної загрози для Львова з розумінням поставитися до тимчасового використання інших полігонів на території Львівщини для утилізації ТПВ зі Львова та районів, що використовували львівський міський полігон.

Окрема звертаємось до керівництва держави, до керівників відповідних підрозділів державних структур, з проханням конкретними справами допомогти у вирішенні цієї складної проблеми. Зараз усім нам важливо об’єднатися і допомагати один одному».

dailylviv.com

До теми

14:40 13 квітня 2021 р.

Ресторан Бачевських лише попередили, п'ять барів закрили, - рішення міської комісії з питань НС (відео)

Сьогодні, 13 квітня, міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла рішення щодо закриття низки закладів, зокрема нічних клубів, за результатами роботи моніторингових груп. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу