35 людей загинули цього року на об’єктах «Львівської залізниці»

16:10 13 липня 2018 р.


Фото: railway.lviv.ua

На «Львівській залізниці» запевнили, що вживають. додаткові заходи для запобігання травмуванню громадян на об’єктах інфраструктури.

У прес-центрі «Львівської залізниці» повідомили в п’ятницю, 13 липня: «У зв’язку зі збільшенням кількості випадків травмування сторонніх осіб на об’єктах залізничного транспорту, з метою профілактики невиробничого травматизму та підвищення рівня безпеки громадян, що перебувають на території залізниці, на всіх регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» оголошено місячник профілактичної та інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, а також працівників підприємств, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій. У рамках цього заходу на Львівській залізниці проводяться перевірки станцій, вокзалів та пасажирських платформ на предмет наявності наочної інформації (плакатів, попереджувальних знаків тощо) про небезпеку під час перебування на залізничних коліях».

На «Львівській залізниці» також запевнили: «Залізничники скерували звернення в обласні державні адміністрації західного регіону та органи освіти з проханням про проведення профілактичної роботи для запобігання невиробничому травматизму на залізничному транспорті, а також інформаційні листи у селищні та районні ради з описом причин та наслідків нещасних випадків, що сталися з мешканцями відповідних населених пунктів на залізничному транспорті

«З початку 2018 року на території залізниці зафіксовано 53 випадки травмування громадян, з яких 35 – зі смертельним наслідком. За аналогічний період 2017 року стався 41 випадок невиробничого травматизму, в тому числі 21 – зі смертельним наслідком», – розповіли також на «Львівській залізниці»

«Поряд із додатковими заходами, на Львівській залізниці ведеться постійна планова робота, скерована на запобігання нещасним випадкам невиробничого характеру на об’єктах інфраструктури. У комплексі організаційно-технічних заходів, реалізованих у першому півріччі 2018 року, проведено 358 перевірок рівнів освітлення територій станцій, маршрутів проходу громадян, платформ, відремонтовані дві посадкові платформи, пішохідна доріжка та 13 настилів проїжджої частини залізничних переїздів, покращено видимість на 43 залізничних переїздах», – поінформували також на «Львівській залізниці».

«Крім того, на перегонах і станціях проведено роботи з оновлення та встановлення додаткових інформаційних стендів і покажчиків безпечного проходу громадян, відновлено 315 попереджувальних плакатів з електробезпеки на мостах, огорожах тягових підстанцій та опорах ліній електропередач. Загалом на виконання заходів програми зі запобігання нещасним випадкам невиробничого характеру у першому півріччі 2018 року Львівська залізниця витратила понад 680 тисяч гривень», – розповіли також на «Львівській залізниці»

«Утім, зрозуміло, що будь-які зусилля будуть марними за відсутності належного рівня культури поведінки та дисциплінованості громадян. Адже аналіз випадків травмування сторонніх осіб на залізничному транспорті свідчить про те, що практично всі вони стали наслідком порушення потерпілими правил безпеки на залізничному транспорті України. Тому залізничники в черговий раз закликають громадян бути уважними та обережними в поїздах, на платформах, поблизу колій, на переїздах та в інших залізничних об’єктах і наголошують, що, перебування на об’єктах інфраструктури вимагає неухильного дотримання правил безпеки задля збереження здоров’я та життя», – поінформували також на «Львівській залізниці».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу