333 контейнерні майданчики у Львові ще не звільнені від сміття, – ЛМР | Новини Львова

333 контейнерні майданчики у Львові ще не звільнені від сміття, – ЛМР

15:50 9 березня 2017 р.

  • 0
На вулиці Героїв Крут у Львові 9 березня 2017 року

На вулиці Героїв Крут у Львові 9 березня 2017 року
Фото: зі сторінки громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

Перевізники твердих побутових відходів запевняють, що що не мають куди вивозити.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 9 березня: «У всіх районах Львова є майданчики, де накопичилось сміття. Перевізники працюють, аби прибрати ці майданчики, однак, стверджують, що не мають куди вивозити. Загалом у Львові станом на сьогодні сміття не вивезено з 333 майданчиків».

Заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля зазначив: «Зранку було не вивезено 31 з 61 майданчика зі сміттям. В обід сміття почали вивозити».

Своєю чергою, голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах повідомила: «У Залізничному районі не вивезено 97 майданчиків зі сміттям».

Натомість заступник голови Личаківської районної адміністрації Галина Гладяк поінформувала: «На сьогоднішній день не вивезено 56 майданчиків зі сміттям».

Голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк повідомила: «Станом на сьогодні переповнено та не вивезено 28 майданчиків».

Своєю чергою, голова Франківської районної адміністрації Тарас Гнида розповів: «У Франківському районі зранку було не вивезено 71 майданчик зі сміттям»

Натомість голова Шевченківської районної адміністрації Олександр Удовенко поінформував: «Не вивезено 50 майданчиків зі сміттям».

Про це повідомляється сьогодні, 9 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:45 11 липня 2020 р.

Авіакомпанія не відповідає за відмову пасажиру у в’їзді до країни

А пасажир відповідає за одержання всіх необхідних для подорожі документів, зокрема віз, дозволів, довідок тощо, а також за виконання вимог законодавства щодо виїзду, в’їзду, транзиту країни відправлення, прибуття та транзиту.

Рубрика: Ситуації

15:09 11 липня 2020 р.

На Львівщині загинуло п'ять осіб у ДТП з велосипедистами (відео +18)

На території Львівської області за пів року зафіксували 67 ДТП за участі велосипедистів, з них 44 з потерпілими, в яких травмувалося 42 особи і 5 людей загинуло. У червні сталося 25 аварій за участі велосипедистів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу