33 пожежі виникли за тиждень у Львові через випалювання сухої рослинності

13:55 7 березня 2017 р.

  • 0

У понеділок у Львові й Винниках ліквідували п’ять пожеж сухостою.

Зокрема, о 12.47 надійшло повідомлення про пожежу на земельній ділянці належить державного підприємства «Добробут «МКП «Винниківське» на вулиці Галицькій у Винниках, де вогонь знищив суху траву та чагарник окремими осередками на площі 100 квадратних метрів. А о 15.16 надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території на вулиці Вернадського, 4 у Сихівському районі Львова, де вогонь знищив суху траву та чагарник на площі 600 квадратних метрів.

Натомість о 15.53 надійшло повідомлення на відкритій території на вулиці Надійній у Сихівському районі Львова, де вогонь знищив суху траву та чагарник на площі 100 квадратних метрів, о 18.18 надійшло повідомлення про пожежу на земельній ділянці ЛКП «Левандівка» на вулиці Білогорща в Залізничному районі Львова, де вогонь знищив суху траву та чагарник окремими осередками на площі 350 квадратних метрів, а о 20.17 надійшло повідомлення про пожежу на земельній ділянці ЛКП «Рясне-402» на вулиці Лукасевича в Шевченківському районі Львова, де вогонь знищив суху траву та чагарник на площі 100 квадратних метрів. Загалом за останній тиждень у Львові таких пожеж налічується уже 33.

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький наголосив: «Шкода від спалювання сухої трави дуже небезпечна. До складу такого диму входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Крім того, з димом у повітря вивільняються діоксини – одні з найбільш отруйних для людини речовин. Тому окрім загрози виникнення значних масштабних пожеж, такі випалювання шкодять здоров’ю людей, особливо тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами».

Відповідно до чинного законодавства, за самовільне випалювання рослинності або її залишків передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень і на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі.

За інформацією Державної екологічної інспекції у Львівській області, станом на 6 березня за самовільне випалювання сухої рослинності притягнуто до адміністративної відповідальності 19 осіб. На порушників накладено штрафи на загальну суму 3400 гривень.

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради.\

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:37 4 квітня 2020 р.

Помер ексректор Львівського національного університету ім.І.Франка

На 74-му році життя відійшов у вічність український фізик, політик і громадський діяч, колишній міністр освіти України та ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук.

Рубрика: Ситуації

09:22 4 квітня 2020 р.

COVID-19: офіційна статистика і реальний стан пандемії

За сьогоднішніми даними Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США) у світі інфіковано COVID-19 понад 1 млн 100 тисяч людей. З них 1072 - в Україні.

Рубрика: Ситуації