32 дітей-сиріт на Львівщині отримають власне житло

16:00 5 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 5 грудня, депутати Львівської обласної ради затвердили регіональну програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2018-2020 роки.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Основними завданнями реалізації Програми на 2018–2020 роки є забезпечення житлом 243 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа шляхом придбання за рахунок коштів обласного та інших місцевих бюджетів і за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством, у введених в експлуатацію багатоквартирних житлових будинкахз первинного та вторинного ринків; житлових будинків, що перебувають у власності фізичних, юридичних осіб, та земельних ділянок, на яких вони розміщені; реконструкції (ремонту) житла.  Загальний обсяг фінансування у 2018 році становить майже сім мільйонів гривень з обласного  бюджету. За ці кошти планують придбати 32 помешкання».

Станом на 1 жовтня 2017 року з кількості 2289 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають  житло на праві користування 1813 дітей; мають житло на праві власності 373 дитини; не мають власного житла 103 дитини. Станом на 1 жовтня 2017 року мають житло в непридатному для проживання стані 129 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В органах опіки та піклування на квартирному обліку перебуває 140 осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – поінформували також у прес-службі Львівської облради.

dailylviv.com

До теми

12:05 27 вересня 2021 р.

У торгівельно-розважальному центрі Львова оселився громадянин однієї з країн Західної Європи

Громадянина однієї з країн Західної Європи викрили оперативники управління міграційної поліції головного управління Національної поліції у Львівській області спільно з співробітниками головного управління державної міграційної служби у Львівській області в рамках проведення операції «Мігрант».

Рубрика: Ситуації

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу