30% опитаних звинувачують у Грибовицькій трагедії міську владу

13:31 5 липня 2016 р.

Більшість львів’ян вважають, що для вирішення проблеми зі сміттям у місті потрібно побудувати сміттєпереробний завод.

Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

За його словами, стимулом для соціологічного дослідження стала саме Грибовицька трагедія. І одним з питань було - «хто винний у цій трагедії». 

Отож, на думку 30 відсотків опитаних, у Грибовицькій трагедії найбільше винна міська влада Львова, 23 відсотки звинувачують обласну владу Львівщини, 16 відсотків – центральну владу України, 4 відсотки – сільську владу Грибовичів, 15 відсотків не визначилися. 

- Серед винних називали навіть міністерство з надзвичайних ситуацій, - каже він.

85 відсотків опитаних львів’ян заявили, що сміттєпереробка є найліпшим вирішенням проблеми зі сміттям, 9 відсотків – що ліпше сміття спалювати, а ще шість не визначилися. 

- Незважаючи на те, що спалювання сміття є більш дешевшим способом переробки відходів, воно дає можливість обігріти будівлі та підігрівати воду, але опитувані більше підтримують ідею переробки. Вочевидь,тут  має місце інформаційна складова. Більше розмов та інформації саме про сміттєпереробку, тож львівяни підтримують саме її, - робить висновки соціолог. 

Він також зауважив, що найбільше проблема зі сміттям та звалищем турбує саме мешканців Львова і мешканців сіл навколо Грибовичів. А ось мешканців віддалених від полігону твердих побутових відходів, де сталася трагедія, населених пунктів, це питання не дуже цікавить. 

За даними соцопитування, вирішення проблеми сміттєзвалища зараз перебуває на другому місті для мешканців обласного центру, після боротьби з корупцією. 

dailylviv.com

До теми

21:55 28 лютого 2021 р.

Видалила частину кішківника і кришталик: дрогобичанці, яка постраждала від вибуху гранати, зробили 5 операцій: потрібна допомога

37-річна Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, 27 лютого, витримала п’яту операцію. Зараз вона перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі Наталії звертаються до небайдужих по фінансову та молитовну допомогу.

Рубрика: Ситуації

19:43 28 лютого 2021 р.

Собака на Львівщині приніс людську ногу: шукають тіло (відео)

27 лютого 2021 року на лінію 102 надійшло повідомлення від місцевих жителів одного з хуторів села Гологори, Золочівського району (Львівської області) про те, що собаками жителя цього ж хутора було притягнуто до домогосподарств людську ногу.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу