30% опитаних звинувачують у Грибовицькій трагедії міську владу

13:31 5 липня 2016 р.

  • 0

Більшість львів’ян вважають, що для вирішення проблеми зі сміттям у місті потрібно побудувати сміттєпереробний завод.

Про це сьогодні, 5 липня, під час прес-конференції на тему: «Суспільно-політичні настрої у Львівській області», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович.

За його словами, стимулом для соціологічного дослідження стала саме Грибовицька трагедія. І одним з питань було - «хто винний у цій трагедії». 

Отож, на думку 30 відсотків опитаних, у Грибовицькій трагедії найбільше винна міська влада Львова, 23 відсотки звинувачують обласну владу Львівщини, 16 відсотків – центральну владу України, 4 відсотки – сільську владу Грибовичів, 15 відсотків не визначилися. 

- Серед винних називали навіть міністерство з надзвичайних ситуацій, - каже він.

85 відсотків опитаних львів’ян заявили, що сміттєпереробка є найліпшим вирішенням проблеми зі сміттям, 9 відсотків – що ліпше сміття спалювати, а ще шість не визначилися. 

- Незважаючи на те, що спалювання сміття є більш дешевшим способом переробки відходів, воно дає можливість обігріти будівлі та підігрівати воду, але опитувані більше підтримують ідею переробки. Вочевидь,тут  має місце інформаційна складова. Більше розмов та інформації саме про сміттєпереробку, тож львівяни підтримують саме її, - робить висновки соціолог. 

Він також зауважив, що найбільше проблема зі сміттям та звалищем турбує саме мешканців Львова і мешканців сіл навколо Грибовичів. А ось мешканців віддалених від полігону твердих побутових відходів, де сталася трагедія, населених пунктів, це питання не дуже цікавить. 

За даними соцопитування, вирішення проблеми сміттєзвалища зараз перебуває на другому місті для мешканців обласного центру, після боротьби з корупцією. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:58 5 червня 2020 р.

У Львові демонтували кіоск на вул. Петлюри, ще 5 власники розібрали самі

Сьогодні, 5 червня, на вул. С. Петлюри, 4а демонтували кіоск, який функціонував без дозволів. Його демонтувало КП «Адміністративно-технічне управління». Про це повідомили в департаменті містобудування ЛМР.

Рубрика: Ситуації

19:20 5 червня 2020 р.

З 9 червня перекриють рух транспорту на частині вул. Перфецького та вул. Боткіна

З 9 червня і до 08.00 год 12 липня 2020 р, буде перекрито рух транспорту на частині вул. Перфецького — від вул. Боткіна до вул. Перфецького, 9, та на частині вул. Боткіна — вул. Бойчука до вул. Володимира Великого, 38.

Рубрика: Ситуації