30 мікропроектів на Львівщині отримали 800 тисяч гривень

11:15 3 травня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

На реалізацію 30 мікропроектів, розроблених інститутами громадянського суспільства на Львівщині, надали кошти у сумі 800 тисяч гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Із поданих 58 мікропроектів громадських та благодійних організацій конкурсною комісією визначено 30 проектів-переможців, які отримають дофінансування з обласного бюджету в сумі 800 тисяч гривень для вирішення гострих соціальних проблем. Загалом на конкурс було надано проектні пропозиції від 31 інституту громадянського суспільства».

«Оцінювання відбувалося під час відкритого захисту учасниками конкурсу мікропроектних пропозицій за такими пріоритетними завданнями, як реалізація міжнародних конвенцій та відзначення пам’ятних дат (два проекти на загальну суму 72 тисяч гривень), надання послуг з соціальної інтеграції, адаптації та реабілітації (15 проектів на суму 370 210 гривень), інформаційно-просвітницькі заходи (шість проектів на суму 135 100 гривень), організація дозвілля (сімпроектів на суму 222 690 гривень). Конкурс відбувався в межах реалізації «Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018-2020 роки», – поінформували також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

21:07 26 вересня 2021 р.

Чому виламані двері і хто прорвався у приміщення: завтра у Дрогобичі з'ясовуватимуть правомірність перевірки ліцею (відео)

У понеділок відбудеться брифінг щодо питання участі посадовців РДА у правомірності перевірки ліцею ім. Богдана Лепкого на предмет проведення навчального процесу.

Рубрика: Ситуації

15:04 26 вересня 2021 р.

Ніч Дубневича: голова Солонківської ОТГ вирішив для економії вимикати вуличне освітлення

Уночі, з ініціативи голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича, вимикатимуть вуличне освітлення. Залежно від пори року, вулиці не будуть освітлені в період з 21:30 або 23:00 до 5:00 ранку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу