29 березня з Москви до Києва приїде спецпоїзд

12:27 27 березня 2020 р.

Починаючи з 20 березня в Україну прибуло 11 спеціальних залізничних рейсів з-за кордону.

Починаючи з 20 березня в Україну прибуло 11 спеціальних залізничних рейсів з-за кордону. Десять таких евакуаційних поїздів вибували з польського Перемишля. Прикордонний контроль пасажирів цих потягів здійснював персонал Мостиського загону у залізничному пункті пропуску «Мостиська» на Львівщині. А понад 650 пасажирів поїзда чотирьох столиць (Рига-Вільнюс-Мінськ-Київ) пройшли прикордонний контроль на столичному вокзалі. Для цього було залучено інспекторів Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ».

Разом із представниками санітарно-карантинних підрозділів прикордонники проводили комплекс перевірочних заходів, спрямованих на виявлення ознак захворювання у громадян. Кожному з пасажирів вимірювали температуру, їх опитували про самопочуття.

Крім того, усі пасажири потягів підписали добровільні згоди на проведення протиепідемічних і профілактичних заходів (власну двотижневу самоізоляцію) і отримали пам’ятки з інформаційними матеріалами та алгоритмом дій у випадку виявлення симптомів захворювання на коронавірус. За ними встановлений медико-санітарний нагляд.

Також зазначимо, що Укрзалізниця виконає спецрейс за маршрутом Київ-Москва-Київ. Цим потягом громадяни України, які не змогли самотужки повернутися з Росії в Україну, зможуть дістатися домівок. Потяг із нашими співвітчизниками має прибути до Києва зранку 29 березня.

Про це повідомляє МВС. Майже сім тисяч українців прибули на кордон з країнами ЄС без транспортних засобів, повідомляв "Щоденний Львів". 

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу