28 травня у Львові відбудеться виставка-ярмарок соціальних організацій

10:00 28 травня 2016 р.

  • 0
  • 1728


Фото: зі сторінки «Виставка-ярмарок соціальних організацій» в інтернет-мережі «Facebook»

На площі Ринок проведуть у суботу майстер-класаи з виготовлення прикрас, орігамі та іграшок із фетру.

«28 травня в рамках ІХ-го Екуменічного соціального тижня у Львові відбудеться виставка-ярмарок соціальних організацій», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Захід триватиме на площі Ринок з 12.00 до 16.00. Ця виставка – традиційний захід форуму, під час якого львів’яни та гості міста мають можливість познайомитись з різними громадськими організаціями, поспілкуватись з їх підопічними та навіть придбати листівки, свічки, ляльки-мотанки й інші речі хенд-мейду. Відвідувачі також матимуть можливість взяти участь у майстер-класах із виготовлення прикрас, орігамі та іграшок із фетру.

Серед учасників цьогорічної виставки-ярмарку: Благодійний Фонд «Монар Україна»; Громадянська Організація Науково-видавничий центр «Психологи для психологів»; ГО «Лярш-Ковчег»; Центр духовної підтримки для осіб з особливими потребами «Емаус»; Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»; Благодійна Організація «Центр даун-синдром «Промінчик»; Громадська організація «Новий Акрополь»; Товариство «Рух за життя»; ГО «Молоді лідери України»; Соціальна ініціатива «Хтось не зробить»; AIESEC у Львові; Соціальне підприємство «Рукомисли» ; ГО «Молодіжне об’єднання - Молоді лідери України» ; Рух «Працююча християнська молодь» та інші.

Екуменічний соціальний тиждень (ЕСТ) – всеукраїнський суспільний Форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, Церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та Соціальній Доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

12:40 20 березня 2019 р.

На Львівщині відновлюють аварійний міст

Підрядник виконує роботи з відновлення аварійного моста через Дністер у селі Тершів, який є складовою автомобільної дороги загального користування державного значення Н-13 «Львів-Самбір-Ужгород».

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 198

12:32 20 березня 2019 р.

НБУ констатує низький рівень підроблення банкнот

Національний банк України констатує низький рівень підроблення банкнот національної валюти за результатами моніторингу стану вилучення з обігу підроблених грошових знаків у 2018 році.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 177

12:15 20 березня 2019 р.

На Львівщині відбувся збір командирів артдивізіонів ЗСУ

На базі 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ відбувся збір, участь в якому взяли більше сотні командирів дивізіонів ракетних військ і артилерії Збройних Сил України.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 264