28 червня у Львові ситуативно перекриватимуть рух автівок під час проведення трьох заходів

09:42 27 червня 2014 р.


Фото: dt.ua

Як повідомляє в п’ятницю прес-служба міської ради – під час акції «Леополіс Гран Прі – проти війни!», маршу до 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка й процесійної ходи.

Прес-служба міської ради повідомляє сьогодні, 27 червня, що завтра, в суботу, на деяких вулицях міста на короткий час буде перекритий рух автомобілів:

з 12:00 до 13:00 через проведення акції «Леополіс Гран Прі – проти війни!» на 15 хвилин буде призупинений рух транспорту на ділянці вулиця Вітовського – площа Франка – вулиця Стрийська – вулиця Героїв Майдану;

з 11:00 до 12:00 через проведення маршу, приуроченого до 200-ліття з дня народження Тараса Шевченка терміном до 5 хвилин буде призупинений рух транспорту за маршрутом: вулиця Бандери – вулиця Митрополита Андрея – площа Св. Юра – вулиця Листопадового Чину – вулиця Гнатюка – проспект Свободи.

З 16:00 до 17:00 год у зв`язку з процесійною ходою, терміном до 5 хвилин буде призупинений рух транспорту за маршрутом: площа Соборна – площа. Галицька – проспект Свободи – вулиця Беринди – площа Катедральна. 

dailylviv.com

До теми

20:17 18 вересня 2020 р.

Боротися проти жертовних вогнів закликали у Львові священників, учителів і сільських старостів

Масштабні катастрофічні пожежі на десятки гектарів у більшості випадків починаються із приватних обійсть. І хоча експерти Державної служби з надзвичайних ситуацій швидко і точно визначають, де саме виникло загоряння, притягти до відповідальності вдається далеко не кожного палія.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу