274 людини загинули цього року на водоймах України

09:15 3 червня 2019 р.


Фото: portal.lviv.ua

Разом зі збільшенням температурних показників стрімко зростає і кількість нещасних випадків на водоймах України.

Про це повідомили в понеділок, 3 червня, в Державній службі з надзвичайних ситуацій України, де також розповіли: «Це зумовлено наближенням купального сезону і необережному відпочинку біля води. Найпоширенішою причиною утоплення є недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей».

«Загалом, з початку року на водоймах країни вже загинуло 274 людини, з яких 25 дітей. При цьому врятовано 138 людей, у тому числі 20 дітей», – поінформували також у ДСНС.

«Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку розпочали перевірку місць відпочинку біля води, а також проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина!», – розповіли також у ДСНС.

«Зважаючи на збільшення кількості надзвичайних подій біля водойм, Державна служба України застерігає – для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки – відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах!», – повідомили також у ДСНС.

dailylviv.com

До теми

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу