260 контейнерних майданчиків у Львові ще переповнені сміттям, – ЛМР

11:48 25 квітня 2017 р.

У Залізничному районі Львова не вивезли сміття зі 66 майданчиків, у Сихівському – зі 60, у Франківському – зі 17, у Шевченківському – з 98, у Личаківському – з 19.

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 25 квітня, що сьогодні комунальники ще не вивезли сміття з 260 контейнерних майданчиків житлового фонду – 

21% від загальної кількості. Зокрема, в Залізничному районі Львова не вивезено сміття зі 66 майданчиків, у Сихівському – зі 60, у Франківському – зі 17, у Шевченківському – з 98, у Личаківському – з 19.

Тверді побутові відходи не вивезені також із 26 контейнерних майданчиків закладів освіти та одного майданчика закладів охорони здоров’я. А виконувач обов’язків голови Залізничної районної адміністрації Богдан Антохів запевнив: «Ми кожного дня спілкуємося з перевізниками і перевіряємо стан контейнерних майданчиків. За вчорашній день було очищено чотири майданчики з перенакопиченим сміттям на Левандівці. Залишається ще сім перенакопичених майданчики. Ми працюємо з перевізниками, щоб вони вивезли перенакопичене сміття.

Скарги від мешканців надходили лише щодо перенакопиченого сміття на майданчиках. Скарг про те, що завелися щурі, до нас не надходило». 

Про це повідомили сьогодні, 25 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу